4 tipy, jak nejlépe zařídit konferenční místnost

Konferenční stolek a především židle je dnes již běžnou součástí každé zasedací místnosti, kanceláře, čekárny, posluchárny a veřejné místnosti. Jak si ale vybrat ten správný kus nábytku, který místnost nejenom zkrášlí, ale nabídne i pohodlí a dostatečný komfort? V tomto článku Vám přinášíme 4 tipy, jak si vybrat konferenční stolky a židle přesně dle Vašich potřeb.

KONFERENČNÍ STOLKY A ŽIDLE MUSÍ BÝT POHODLNÉ

Konferenční stolky a židle nabízejí řadu estetických designových prvků. Mnohem důležitějším faktorem při nákupu konferenční židle či stolku je však, často velmi opomíjené, pohodlí! Člověk, který navštíví Vaši zasedací místnost, by se neměl v konferenčním křesle „vrtět“ a přemýšlet, jak se usadit, aby ho nebolela záda. Díky pohodlnému křeslu se bude soustředit pouze na rozhovor s Vámi, a to je při jednání zásadní! Při výběru se můžete zaměřit na konferenční židle s područkami a neohlížet se tak pouze na designové konferenční židle.

U KONFERENČNÍ ŽIDLE NEZAPOMÍNEJTE NA JEJÍ PRAKTIČNOST

Při výběru konferenční židle se zaměřte na její praktičnost. Dnes na trhu existují konferenční židle na kolečkách, které umožňují dostatečnou variabilitu a snadný přesun. Velmi praktické jsou stohovatelné konferenční židle, díky nimž získáte v okamžiku dostatečný prostor, např. na prezentaci výrobku, aniž byste museli konferenční židle někam daleko a pracně stěhovat!

KONFERENČNÍ STOLKY A KONFERENČNÍ ŽIDLE VOLTE ZE SPRÁVNÉHO MATERIÁLU

Pokud je Vaše konferenční místnost frekventovaným místem, volte raději odolné a trvanlivé materiály, které nejsou náročné na údržbu. Záleží také, kdo a na co bude Vaši konferenční místnost nejčastěji využívat (jednání s klienty, školení zaměstnanců z výroby, jednání vedení firmy atd.). Důležité je také vzít v potaz velikost místnosti. Dřevěné konferenční židle (z masivu) se nebudou dobře vyjímat v malém prostoru. Do něj volte raději lehčí, modernější materiály, které místnost opticky zvětší a provzdušní.

POZOR NA TVAR, VELIKOST A BAREVNÉ PROVEDENÍ

Zde opět záleží především na velikosti místnosti. Dnes je na trhu nepřeberné množství konferenčního nábytku různých tvarů, velikostí a barevného provedení. Při výběru dbejte, kromě zmíněného pohodlí a praktičnosti také na volbu správného tvaru. Pamatujte, že krása tkví v jednoduchosti. Co se týče barevného provedení – světlé barvy opticky zvětšují prostor a místnost zesvětlují, tmavé barvy jsou zase elegantnější. Studené barvy (světle modrá či zelená) působí chladně a naproti tomu např. oranžová vyzařuje příjemné teplo. Ať už si zvolíte jakoukoliv barvu, pamatujte na to, že konferenční židle se stolkem by měla být elegantní a zároveň střídmá.

Naše konferenční židle se liší velikostí, materiálem, výbavou a designem. Najdete zde konferenční židle čalouněné, dřevěné nebo plastové, se síťovanými zády, klasické i designové. Samozřejmostí je nabídka nepřeberné škály barev i barevných kombinací a také materiálového provedení (látka, koženka, kůže). Více o našich produktech naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení