Kancelářské židle

V žádné kanceláři či pracovně by neměla chybět kvalitní kancelářská židle. Než se pustíte do samotného výběru kancelářské židle, zvažte důležitá kritéria, zejména výšku pracovního stolu, jak dlouho u něj sedíte a jaký typ práce vykonáváte. Z naší pestré nabídky kancelářských židlí si rozhodně vyberete. Běžným uživatelům nabízíme kancelářské židle na kolečkách, kancelářské židle s kluzáky, otočné židle k počítači nebo kancelářské židle bez opěradla, které jsou určeny do dílen a zdravotnických provozů.

Nároční uživatelé jako jsou hráči počítačových her či manažeři si jistě oblíbí speciálně navržené polohovací kancelářské židle. Díky nim bude dlouhodobé sezení u počítače komfortní a zdravotně nezávadné. Hledáte-li spíše pracovní židli do kuchyně, k pracovnímu stolu či k šicímu stroji, u nás můžete vybírat z široké nabídky těchto židlí.

Kancelářské židle ALBA zajišťují zdravé a velice pohodlné sezení. Jsou totiž z vysoce kvalitních materiálů, mají vypracovaný design a lze je nastavit dle vlastních potřeb. Jejich ergonomický tvar, s mnoha nastavitelnými prvky a výplní z kvalitního molitanu nebo injektované pěny s tvarovou pamětí, zajišťuje nejen pohodlné, ale zejména zdravotně nezávadné sezení.

Máme řešení i pro vaše specifické požadavky. V naší nabídce naleznete zdravotní kancelářské židle s bederní opěrkou nebo dětské kancelářské židle pro vaše ratolesti. Vybrat si můžete také doplňky, jako jsou područky, podhlavníky, kříže nebo kolečka. Myslete na své zdraví a pořiďte si kvalitní kancelářskou židli ALBA, která zajistí zdravé držení vašeho těla a pomůže předejít zdravotním problémům.

Kancelářská židle ALBA REKIN ŠÉF

Vysokozátěžová kancelářská židle s elegantní siluetou, s celočalouněnými zády a integrovaným podhlavníkem.