dřevěné

Dřevěné židle zaujmou svým jedinečným vzhledem a originální kresbou dřeva. Jsou velmi pohodlné, bytelné a vaší domácnosti dodají šmrnc. Protože můžete vybírat z mnoha typů židlí a sladit je tak s designem domácnosti, hodí se do každého interiéru. Dřevěné židle jsou často součástí pracovních stolů a to jako kancelářské dřevěné židle s područkami, kancelářské dřevěné židle bez područek nebo dřevěné židle z masivu. Tyto židle jsou velmi pohodlné a navíc se stanou dominantou vaší kanceláře.

V naší nabídce naleznete také dřevěné židle konferenční, které budou díky své pohodlnosti vždy ihned obsazené. Vybírat můžete hned z několika typů, mezi nimi jsou dřevěné konferenční židle čalouněné, konferenční židle bez čalounění, dřevěné konferenční židle s područkami či též bez područek. Pokud hledáte židle do jídelny či kuchyně, volte v naší nabídce dřevěné jídelní židle či dřevěné židle kuchyňské. Nadchnou vás nejen svým originálním designem, ale též kvalitou zpracování.

Můžete si také pořídit kuchyňské a restaurační židle čalouněné i bez čalounění, či dřevěné jídelní židle s područkami i dřevěné židle bez područek. U těchto židlí lze vybírat židle s čalouněnou opěrkou i bez čalouněné opěrky, přičemž v nabídce je několik typů látek. Dřevěné jídelní židle jsou vyrobeny z masivu bukového dřeva, které zajišťuje ty nejlepší mechanické vlastnosti. Vyberte si poctivě vyráběné dřevěné židle, které vám poslouží dlouhá léta. Pokud potřebujete poradit s výběrem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.