Plastové židle

Počet produktů: 13

Kvalitní plastová židle se stane moderním a pohodlným doplňkem ve vaší domácnosti. Její hlavní výhodou je vysoká odolnost materiálu a dlouhá životnost. Plast je snadno omyvatelný a udržovatelný, proto jsou oblíbenou variantou plastové jídelní židle nebo plastové kuchyňské židle bílé. Tyto židle se skvěle hodí do každé moderní domácnosti a lze je snadno sladit k určitému designu kuchyně.

Židle z plastu můžete také používat jako plastové židle zahradní k příjemnému posezení na zahradě. Zde jistě oceníte jejich vysokou odolnost a nespočet možností využití. Pro vybavení přednáškových sálů je vhodným řešením konferenční židle plastová, která nabídne pohodlné a přizpůsobivé sezení všem posluchačům. Plastové židle mohou být také součástí vaší kanceláře. Kancelářské plastové židle jsou vyrobeny tak, aby zvýšily komfort při sedavém zaměstnání a zabránily zdravotním potížím.

Na našich webových stránkách můžete vybírat z několika barev plastových židlí. U kancelářských židlí lze zvolit čalounění sedáku i opěráku a plastovou židli s područkami či bez. V naší nabídce naleznete také kancelářské plastové židle se síťovanou opěrkou nebo konferenční židle čalouněné či pouze plastové. Objednejte si moderní plastové židle v akci, které jsou z kvalitního materiálu, snadno se udržují v čistotě a je možné je lehce přenášet. V případě dotazů k plastovým židlím nám neváhejte napsat či zavolat, rádi vám poradíme.

 
 
 
 
Copyright © 2013 ARRIS.cz
Ochrana osobních údajů
Created by FlexWeb.cz