Pracovní židle

Součástí základního vybavení vaší kanceláře či dílny by měla být kvalitní pracovní židle. Protože na ní trávíte spoustu času, nepodceňujte její výběr. Dlouhé sezení na horší židli vůbec neprospívá vašemu zdraví a může způsobit zdravotní problémy. Námi nabízené pracovní židle podpoří dynamické a pohodlné sezení a navíc se přizpůsobí danému provozu.

Jsou vyráběny pouze z odolného a snadno udržitelného materiálu a vybaveny různými druhy mechaniky. Podle svých potřeb si je můžete dovybavit volitelnými doplňky. Díky tomu splňují i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Samozřejmostí je také individuální nastavení výšky sedáku.

Vyberte si, zda je pro vás vhodnější vyšší pracovní židle s vysokým či extra vysokým pístem, otočná pracovní židle, pracovní židle na kolečkách nebo pracovní židle s kluzáky. Podívejte se na naši širokou nabídku a v případě potřeby se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro vás a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Pokud vybíráte pracovní židli do dílny, v naší nabídce máme v jednoduchém provedení dřevěné dílenské židle nebo vysoce odolné a snadno udržovatelné polyuretanové dílenské židle.

V kolekci MEDICAL pak naleznete speciální zdravotnické pracovní židle, patří mezi ně pracovní židle do ordinací, laboratoří, nemocničních chodeb i čekáren. Zdravotnické pracovní židle i dílenské židle umožňují variantu s opěrákem i bez opěráku. U nás vždy klademe důraz na rychlé dodání, stoprocentně kvalitní materiály a spolehlivý servis.