Kancelářská křesla

Ve vaší pracovně či kanceláři by nemělo chybět kvalitní kancelářské křeslo, které vám zajistí zdravé držení těla a díky kterému vám bude sezení u pracovního stolu pohodlné. Kancelářská křesla ALBA splňují svojí propracovanou mechanikou hlavní předpoklady pro správné a zdravé sezení. Mají vysoce kvalitní konstrukci a vynikající ergonomické vlastnosti.

Součástí naší nabídky jsou také čalouněná i kožená kancelářská křesla nebo kancelářská křesla se síťovanými zády. Křesla vyrobená z pravé kůže či luxusní kancelářská křesla naopak potěší náročné zákazníky. V naší nabídce naleznete kancelářská křesla různých typů, velikostí, tvarů i barev. Věříme, že si z nich vyberete to své.

Kancelářská křesla jsou také vybavena velkým množstvím polohovatelných částí a lze je přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele. Podle svých představ je můžete též dovybavit standardními doplňky, vaše sezení tak bude maximálně pohodlné a navíc splní ergonomická kritéria.

Součástí naší nabídky jsou také křesla se specifickými parametry. Ať už se jedná o kancelářská křesla s područkami či bez područek, křesla s nosností až 160 kg nebo křesla určená do 24 hodinových provozů či speciální zdravotnická kancelářská křesla. Z naší široké nabídky si určitě vyberete vhodné a kvalitní kancelářské křeslo, která vám bude naprosto vyhovovat. Pokud potřebujete poradit, obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme.