Konferenční židle

Pro dlouhodobé sezení v přednáškových a konferenčních sálech, úřadech či čekárnách jsou vhodným řešením konferenční židle s ergonomickým tvarem. V naší nabídce naleznete konferenční židle s kolečky, područkami či kancelářské konferenční židle. Každý zákazník si u nás může vybrat z mnoha oblíbených modelů vhodných jak pro práci u počítače, ale též k manuální práci.

Konferenční křeslo či židli vybírejte podle účelu využití, velikosti, výbavy, materiálu a designu. Pokud bude židle sloužit k dlouhodobější každodenní práci u počítače, volte prostorná konferenční křesla. Naopak do veřejných prostorů, přednáškových sálů a poslucháren vybírejte menší stohovatelné židle.

V naší nabídce najdete konferenční židle čalouněné nebo částečně čalouněné. Stejně tak můžete vybírat židle dřevěné, kovové či plastové nebo se síťovanými zády. Disponujeme také modely konferenčních židlí, které lze nabídnout v několika materiálových provedeních.

Nabízíme široký výběr konferenčních křesel a židlí, ze kterého můžete zvolit ty nejvhodnější právě do vašeho interiéru, ať se již jedná o moderní prostor či sály a místnosti v rustikálním stylu. Při výrobě všech židlí klademe vysoký důraz na kvalitní a odolné materiály zajišťující dlouhodobou životnost. Ergonomická konstrukce našich výrobků zabraňuje bolestem zad a dalším zdravotním problémům a pomáhá ke správnému sezení.