Jídelní židle

Pohodlné jídelní židle umožní strávit váš čas s rodinou v pohodě, užít si výborné jídlo a i z běžného dne udělat den sváteční. Aby však byla jídelní židle pohodlná, musí být vyrobena z kvalitních materiálů. V naší nabídce naleznete moderně a kvalitně konstruované plastové, kovové či dřevěné jídelní židle, ale také jídelní židle klasické, rustikální a designové.

Pokud toužíte po čalounění, naleznete u nás též židle čalouněné s látkovým potahem či židle s koženým nebo koženkovým potahem. Vybírat můžete z velkého množství typů i barev. Nezapomínejte dbát také na výšku opěradla a velikost sedací plochy. Jídelní židli vždy vybírejte podle výšky a hmotnosti toho, kdo na ní bude sedět.

Pokud plánujete pořizovat jídelní židle s područkami, zhodnoťte, zda se vám vejdou pod okraj stolu. Při výběru jídelní židle také promyslete, jestli se bude hodit k jídelnímu stolu a do vašeho interiéru.

Pro milovníky nadčasového designu jsou ideální volbou jídelní židle z chromu či masivu. Všechny kuchyňské židle ALBA jsou vysoce kvalitním výrobkem a ve vaší domácnosti se stanou nepostradatelným designovým kouskem. V naší nabídce naleznete také produktové řady jídelních židlí, které umožňují kombinovat kuchyňskou a barovou židli v jednotném stylu nebo vybavit také exteriér ve stejném stylu. Pokud potřebujete poradit s výběrem jídelních židlí, obraťte se na nás.